НОВИНИ

Активістам Податкового майдану загрожує до 3 років за плитку

Сьогодні вперше за час розгляду справи щодо пошкодження гранітного покриття активістами Податкового майдану відбулось повноцінне засідання Шевченківському районному суді міста Києва. Про це повідомив співголова Громадянського руху «Вперед!» Руслан Секела.

За його словами, до цього часу засідання постійно переносились і двічі змінювався суддя.

Секела повідомив, що на сьогоднішньому засіданні прокурор зачитав обвинувальний висновок підсудним, який зайняв 70 сторінок тексту.

«Обвинувачення пред’явили сімом активістам Податкового майдану, серед них Роман Федчук та Сергій Мельниченко. І згідно ч.1 ст.28 КК та ч.1 ст. 194 КК їх звинувачують у попередній змові групи осіб для навмисного пошкодження граніту на майдані Незалежності. Активістам Податкового майдану загрожує до 3 років позбавлення волі», - сказав він.

Наступне засідання суду відбудеться 8 лютого.

Нагадаємо, 22 листопада 2010 року на Майдані Незалежності було розбито наметове містечко, з цього дня й по 3 грудня щоночі в ньому ночувало від 100 до 300 осіб.

Київська міліція порушила кримінальну справу за фактом умисного пошкодження майна під час встановлення наметів підприємцями під час акції протесту проти Податкового кодексу на Майдані.

Крім того, було порушено ще три справи: за фактом перекриття транспортних шляхів і доріг та ушкодження автомобіля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.