НОВИНИ

Суд залишив без розгляду позов сепаратистів про скасування Конституції АРК

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим розглянув позов щодо скасування Конституції АРК 1998 року і залишив його без розгляду. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради АРК.

Відповідний позов, який подав представник руху Народний фронт «Севастополь-Крим-Росія» Валерій Под'ячий, суд розглянув 2 лютого.

«У судовому засіданні були оголошені вступна та резолютивна частини ухвали суду по справі, яким зазначений адміністративний позов Валерія Под'ячого залишений без розгляду», - повідомляє прес-служба ВР Криму.

«Таким чином, справедливість восторжествувала, легітимність Основного закону республіки підтверджена, а абсурдні вимоги політичних екстремістів отримали заслужену правову оцінку», - зазначили у ВР АРК.

Нагадаємо, у середині січня цього року представники руху Народний фронт «Севастополь-Крим-Росія» виграли у Вищому адміністративному суді в Києві процес за право на судове скасування Конституції АРК від 1998 року.

Їхня мета - відновлення дії Конституції Республіки Крим від 1992 року.

Вони вже намагалися оскаржити через суд правочинність Конституцію АРК, яка визначає Крим як автономію у складі України, однак суд відмовився розглядати поданий позов.

ВАСУ ж зобов’язав суд першої інстанції розглянути цю справу по суті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.