НОВИНИ

Янукович-молодший вирішив розібратися, чому заблокували Ex.ua

Народний депутат від Партії регіонів Віктор Янукович направив депутатський запит на ім'я міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з метою з'ясувати: на яких підставах було заблоковано інтернет-ресурс ex.ua, передає прес-служба політика.

"Необхідно розібратися в ситуації з точки зору закону. Чому прийняли рішення заблокувати Ex.ua і конфіскувати сервери? Чи були ці дії правильними в даній ситуації? Конфлікт між правовласниками і користувачами сьогодні досяг піку в усьому світі. Але, якщо Україна хоче задати темпи розвитку IT-галузі - боротися потрібно з причиною, а не з наслідками", - йдеться у запиті.

Віктор Янукович відзначив, що не можна вирішити "цифрову" проблему "аналоговими" методами. "В Україні є великий об'єктивний попит на користування безкоштовним контентом. Той же Ex.ua відвідувало за день величезну кількість користувачів. Блокування порталу тільки збільшить трафік на інших аналогічних ресурсах і не вирішить суті проблеми. Сьогодні треба сідати за стіл переговорів і спільно створити таку модель роботи в Мережі, яка влаштує всіх учасників ринку: користувачів, правовласників і держава ", - говорить народний депутат.

Як повідомлялося раніше, міліція перевірить сервери Ex.ua за місяць-два.

31 січня файлообмінник Eх.ua було закрито правоохоронними органами. Після цього користувачі інтернету почали DDoS-атаки на сайт МВС, а також на сайти інших органів влади, в тому числі і сайт президента, що призвело до повного або часткового блокування роботи сайтів.

Файлообмінник Ex.ua у ніч на 3 лютого частково відновив свою роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.