НОВИНИ

Міліція шукає, хто завантажував на Ex.ua піратську продукцію

Міністерство внутрішніх справ має намір установити осіб, причетних до завантаження на файлообмінник Ex.ua контрафактного програмного забезпечення, відеограм й аудіограм. Про це на прес-конференції сказав начальник прес-служби МВС Володимир Поліщук.

"Доручено встановити осіб, причетних до завантаження на сайт контрафактних комп'ютерних програм, а також аудіограм", - зазначив Поліщук.

Він повідомив, що матеріальна шкода, яку завдано внаслідок порушень авторських прав на ресурсі, становить 180 тис. гривень.

При цьому прес-офіцер зазначив, що у разі повторної появи на ресурсі контрафактної продукції міліція знову буде вживати відповідних заходів.

Він підкреслив, що сервери файлообмінника було вилучено з метою проведення експертизи на наявність продукції, розміщеної з порушеннями.

Поліщук повідомив, що через суспільний резонанс кримінальну справу за фактом порушення авторських прав, у межах якого й було вилучено сервери Ex.ua, що фактично призвело до блокування роботи цього ресурсу, буде передано від Печерського районного управління міліції в слідче управління Головного управління МВС у Києві.

Нагадаємо, 31 січня популярний український файлообмінник Eх.ua було закрито правоохоронними органами. Після цього користувачі інтернету почали DDoS-атаки на сайт МВС, а також на сайти інших органів влади, в тому числі і сайт президента, що призвело до повного або часткового блокування роботи сайтів.

Файлообмінник Ex.ua у ніч на 3 лютого частково відновив свою роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.