НОВИНИ

  ▪   Михайло Глуховський

Москаль сподівається, що новий глава СБУ зможе реформувати спецслужбу

Новопризначений глава СБУ Ігор Калінін може розпочати реформування спецслужби. Таку думку у коментарі Тижню висловив народний депутат від НУНС Геннадій Москаль.

Москаль нагадав, що свого часу ПАРЄ двічі приймала Резолюцію, наголошуючи на необхідності реформування Служби безпеки України. Зокрема, зазначалася необхідність зняття зі спецслужби статусу військової організації, а також скасування невластивих функцій, таких, як слідство, боротьба з корупцією, економічною злочинною. «Має бути контррозвідувальний орган», - сказав Москаль.

На думку політика, новопризначений глава СБУ Ігор Калінін може розпочати реформування спецслужби. "От, відійшла зовнішня розвідка, що є дурницею. Раніше в КДБ СРСР вона має велике значення. Він (Калінін – ред..) може поставити питання про об’єднання, як це робить міністр внутрішніх справ. Назад можуть повернути зовнішню розвідку, Державну службу охорони", - вважає Москаль.

Він наголосив, що розрізнені служби не дають ефекту, а нинішня СБУ є нечисельною і неефективною. "Особового складу СБУ як кіт наплакав", - резюмував Москаль. 

Нагадаємо, президент Віктор Янукович 3 лютого призначив главою Служби безпеки України Ігоря Калініна, який до цього обіймав посаду начальника Управління державної охорони.

До призначення Калініна на посаду глави СБУ називли 6 кандидатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.