НОВИНИ

Кужель зібралася у мери Києва

Координатор громадського руху «Громадський спротив» Олександра Кужель не відхиляє свого балотування в мери Києва. При цьому вона спростувала інформацію, що буде балотуватися від БЮТ.

«Питання з балотування мене в мери піднімали ще на минулих виборах регіони. Провели дослідження, і в мене тоді була найбільша підтримка. Але тоді дехто підняв в партії надзвичайний вереск. Що стосується сьогоднішньої ситуації, то в своїй команді «Громадський спротив» ми говорили, що може бути такий варіант, коли я замість виборів до Верховної Ради, піду в мери Києва. Але це буде балотування від «Громадянського опору» - це принципово », - сказала політик.

Кужель вважає, що Віталій Кличко сьогодні має визначатися, куди йти - в мери або Верховну Раду, але це рішення він повинен приймати самостійно: «Куди рушити - третій раз програти мерські вибори мера - чи все-таки завести свою політичну силу в парламент - Віталію потрібно вирішувати самому, без оглядки на «досвідчених» товаришів. Йому зараз, за ідеєю, дуже важко. Йому потрібно чесно сказати киянам, чи йде він в Раду, тому що мер не може бути партійним, йому потрібно залишити партію. Тоді партія «УДАР» повинна йти без Кличко на вибори в парламент. Але це вирок. Це те ж саме, що сталося з «Сильною Україною», коли вона злилася з Партією регіонів».

Нагадаємо, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк бачить кандидатом в мери Києва від опозиції лише Кличка. Юрій Луценко також вважає, що Віталій Кличко був би найкращим кандидатом на посаду міського голови столиці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.