НОВИНИ

Світовий банк в Україні представлятиме екс-директор банку у Камбоджі

Новим директором представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові став громадянин Китаю Чімяо Фан.

За повідомленням прес-служби Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові, нове призначення набуло  чинності з 1 лютого. 

У Світовому банку зазначають, що Чімяо Фан здійснюватиме нагляд за програмою банку у трьох країнах і очолить команду фахівців банку, зосереджуючись на якості, ефективності та досягненні конкретних результатів. Також він розвиватиме стратегічний діалог з урядовими та іншими партнерами, а також представниками громадянського суспільства. 

"Громадянин Китаю, пан Фан прийшов до Світового банку в 1991 році молодим спеціалістом. Згодом він працював економістом і старшим економістом в Росії і країнах СНД. Пан Фан пішов з банку в січні 1998 року на роботу в приватному секторі, де обіймав різні керівні посади в Китаї до вересня 2002 року. Після повернення до банку пан Фан очолив Програму поліпшення інвестиційного клімату в Інституті Світового банку. Його останнім призначенням була посада голови представництва Світового банку в Камбоджі», – інформує прес-служба представництва.

Попереднього очільника представництва СБ Мартіна Райзера, який керував представництвом із 2008 року, у січні було призначено директором Світового банку у Туреччині.