НОВИНИ

Кравчук вважає помилкою відмову опозиції брати участь у розробці нової Конституції

Керівник науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї Леонід Кравчук вважає, що відмова опозиції брати участь у роботі Конституційної Асамблеї не перешкодить конституційній реформі. Про це Кравчук заявив у коментарі Радіо Свобода.

«Для п’яти партій є квота на представництво. Якщо їх не буде, то не буде ста членів, а буде 95. Але це зовсім не означає, що Конституційна асамблея не буде працювати. Дехто каже, що Конституційна асамблея хоче підмінити Верховну Раду. Ну, ми ж не вносимо зміни до Конституції, ми їх пропонуємо!», – зазначив Леонід Кравчук

Також Кравчук наголосив, що саме Конституційна асамблея, а не президент, запропонує основні параметри реформи Основного закону.

За його словами, «Конституційна асамблея сама повинна визначити зміни, відповідно до корінних інтересів українського народу, і подати президентові».

Формування складу Конституційної асамблеї триватиме до 16 квітня.

Як повідомлялось, 30 січня Комітет опору диктатурі прийняв рішення не брати участі в роботі Конституційної асамблеї, ініційованої президентом Віктором Януковичем.

Згодом про відмову брати участь у роботі Конституційної Асамблеї заявила також партія «УДАР» Володимира Кличка. 

Нагадаємо, 25 січня президент Віктор Янукович затвердив концепцію Конституційної асамблеї, яка готуватиме нову редакцію Основного закону.

За словами радника президента, керівника головного управління Адміністрації Президента з питань конституційно-правової модернізації Марини Ставнійчук, Конституційна асамблея почне свою роботу навесні 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.