НОВИНИ

Кличко теж не братиме участі у роботі над новою Конституцією

Партія «УДАР» не братиме участі в роботі Конституційної Асамблеї. Про це йдеться в заяві партії.

У партії привітали заяву опозиційних партії-членів КОДу, які ухвалили сьогодні рішення не брати участі в Асамблеї.

«Це - приклад реальної спільної позиції і співпраці політичних сил, які підписали Угоду про спільні дії опозиції», - вважають в партії «УДАР».

У партії Віталія Кличка вважають, що «існує серйозний ризик того, що через рішення Асамблеї можуть бути освячені зміни до Конституції, які дозволять обирати президента в парламенті. Тому опозиція не повинна брати участі в сценаріях, спрямованих на узурпацію влади».

«Якби представники опозиційних партій долучилися до роботи Асамблеї, це дозволило би владі говорити, що проект нової Конституції - спільне і узгоджене рішення влади і опозиції», - зазначають в партії.

В «УДАРі» також наголошують, що право змінювати і вдосконалювати Конституцію належить Верховній Раді. «І це нонсенс, що в Україні функцію зміни Основного закону перебирає на себе то Конституційний суд, то Конституційна Асамблея. Опозиція не повинна брати в цьому участі», – заявили в партії.

Нагадаємо, 25 січня президент Віктор Янукович затвердив концепцію Конституційної асамблеї, яка готуватиме нову редакцію Основного закону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.