НОВИНИ

Російські бізнесмени створять «чорний список» корупціонерів із оточення Путіна

Російські бізнесмени, що мешкають у Лондоні створили Міжнародний антикорупційний комітет, мета якого - викриття російських чиновників в оточенні Володимира Путіна, які займаються корупцією. Про це повідомляє британська газета The Sunday Times.

Лондон став притулком для десятків багатих російських бізнесменів, яких, за їхніми словами, переслідують на батьківщині.

Один з них - колишній генеральний директор будівельної компанії «Москонверспром» Валерій Морозов.

У січні 2012 року він прибув до Лондона і став ключовою фігурою в організації Міжнародного антикорупційного комітету, куди увійшли російські бізнесмени, що втекли до Англії.

За словами Морозова, він став жертвою здирництва чиновників з оточення Путіна.

Комітет оголосив, що має намір поіменно назвати 50 чиновників в уряді Владіміра Путіна, які створили свої мільйонні статки на корупції і переправили гроші у західні банки.

Мета організаторів лондонського комітету - спонукати західні уряди створити «чорний список» російських корумпованих чиновників, яким буде заборонений в'їзд до західних країн.

Як повідомлялось, за словами російського політика, історика та громадського діяча Юрія Афанасьєва, нині десятки мільйонів росіян втягнуто у кримінальні схеми.

«У Росії відбулася криміналізація влади на всіх рівнях. Згори й знизу. Однак варто розуміти, що влада - це не лише уряд і парламент, чи просто парламент. Швидше це уряд, парламент та прості люди. У нас кримінальна влада у криміналізованому соціумі. Й кількість втягнутих у це людей - десятки мільйонів!» - заявив Афанасьєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.