НОВИНИ

ЦВК Росії визнав недостовірними 3 % підписів, зібраних Явлінським

Один із засновників російської партії «Яблуко» Григорій Явлінський одержав офіційний лист Центрвиборчкому з аналізом зібраних за нього підписів. Про це він повідомив увечері 29 січня у своєму блозі.

У листі зазначено, що недостовірними визнано трохи менше трьох відсотків підписів, зібраних на його підтримку як кандидата в президенти РФ. Решта майже 23 % становлять підписи, зібрані «з іншими порушеннями».

«Інші порушення» - це в основному роздруковані на принтері підписи, які прийшли електронною поштою.

Те, що ЦВК визнав справжніми майже два мільйони підписів, на думку Явлінського, про великий успіх його прихильників, оскільки ці підписи було зібрано менше, ніж за місяць, в який входили новорічні канікули.

Як повідомлялось, 24 січня ЦВК прийняла рішення не допускати до виборів лідера партії «Яблоко» Григорія Явлінського.

За підсумками перевірки другої вибірки підписів, поданих на підтримку його висування у президенти, ЦВК забракувала 25,66 % підписів.

Нагадаємо, 25 січня ЦВК Росії офіційно зареєструвала мільярдера Міхаіла Прохорова кандидатом у президентом.

Прохоров став п'ятим і останнім учасником виборів глави РФ, які пройдуть 4 березня. Він єдиний самовисуванець, підписи якого ЦВК визнала дійсними.

Раніше за парламентською квотою було зареєстровано кандидатами у президенти представників чотирьох партій – Владіміра Путіна від «Єдиної Росії», Гєннадія Зюганова від КПРФ, Сєргєя Міронова від «Справедливої ​​Росії» і Владіміра Жіріновського від ЛДПР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.