НОВИНИ

«Свобода» звинувачує СБУ в цілодобовому стеженні за членами партії

Партія «Свобода» звинувачує Службу безпеки України в цілодобовому стеженні за членами партії і в зборі інформації про них. Про це повідомляє прес-служба партії.

Як повідомляє прес-служба «Свободи», до керівника Лебединської районної організації партії Володимира Бистренка прийшов так званий Володимир Михайлович Осокін. Представившись заступником начальника управління СБУ в Сумській області, він дуже довго випитував у активіста-свободівця інформацію про главу обласної організації ВО «Свобода» Ігоря Мірошниченка, схиляв його до співпраці, намагався переконати в тому, що займатися політикою і бути націоналістом йому не варто, а може бути і небезпечно.

За словами націоналістів, співробітник СБУ виявився добре обізнаним про особисте життя голови Сумської «Свободи», його політичну діяльність, бізнес-справи тощо. Він у деталях описав Бистренку робочий день Мірошниченка, розповів про його зустрічі і домовленості.

У партії зазначають, що СБУ цікавиться планами «Свободи» щодо участі в парламентських виборах 2012 року, шукає інформацію про активістів, які будуть допомагати організовувати виборчу кампанію на Сумщині, випитує прізвища ймовірних партнерів, з якими кандидати-націоналісти будуть спільно боротися за місця в майбутньому парламенті.

Як зазначають у «Свободі», такі дії необхідні президентові України Віктору Януковичу і Партії регіонів для жорсткої боротьби з реальними претендентами на перемогу на виборах до парламенту по мажоритарних округах.

«Насправді, все, чим сьогодні займаються співробітники СБУ в Україні, не має нічого спільного з державними інтересами», - заявив голова Сумської обласної організації ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.