НОВИНИ

Нью-Йоркській поліції показували антимусульманські відеотренінги

У 2010 році під час антитерористичних тренінгів поліцейським американського міста Нью-Йорк демонстрували навчальне антимумусульманське відео. Про це повідомляє американська правозахисна організація Human Rights Watch.

Фільм, що транслювався для служителів правопорядку, називався «Третій Джихад: Америка очима радикальних ісламістів». Відео переглянуло майже півтори тисячі співробітників.

За повідомленнями організації Human Rights Watch, у відео були присутні сцени жорстокості, взяті, начебто, з сайтів мусульманських екстремістів. Правозахисники стверджують, що головна ідея відео полягає в тому, що більшість мусульманських лідерів планує захопити контроль над Америкою. 

«Нью-Йоркська поліція показувала цей принизливий фільм на своїх тренінгах. А потім керівництво правоохоронців усіляко намагалося приховати цей факт. Коли ж це стало неможливим, то вони почали перекручувати факти. Зокрема, у поліції стверджували, що фільм показували лише один раз. Однак, це не відповідає дійсності» – зазначає директор програми HumanRightsWatch.

Наразі правозахисники вимагають від керівників міста Нью-Йорк провести розслідування щодо інциденту та знайти відповідальних за показ фільму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.