НОВИНИ

"ТойХтоПройшовКрізьВогонь" став одним з лідерів кінопрокату

Новий фільм режисера Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» ("Firecrosser") показав гарні результати за підсумками першого тижня прокату.

Як повідомляє сайт «Кіно-театр», український фільм, що вийшов на великі екрани  19 січня 2012 року, зібрав за перший вік-енд понад 140 тисяч гривень. При цьому треба враховувати, що «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» демонструють всією Україною всього лиш на 15 копіях, тоді як кількість копій російських або голівудських фільмів коливається від 50 до 70.

Так, кращий фільм цього тижня «Контрабанда» приніс в Україні по $ 2200 на кожну із своїх 60 копій. Аз джерел наближених до Держкіно України, стало відомо, що вітчизняний фільм заробив майже $ 17500 , що складає по $ 1167 на копію.

Як підкреслює «Кіно-театр», цей результат цілком можна співставити з показниками таких фільмів як «Дівчина з тату дракона» ($ 1144 на одну копію) або ж "Іван Царевич та сірий вовк" ($ 1066).

Зважаючи на малу кількість копій та великий попит серед глядачів, фільм будуть демонструвати в українському прокаті протягом трьох місяців в усіх регіонах країни. Крім того, як зазначено на офіційній сторінці у Facebook- "ТойХтоПройшовКрізьВогонь", фільм «заявлений на Берлинський кіноринок». А 9 лютого в Берлині відбудеться зустріч українських кінематографістів з европейськими прокатниками для обговорення деталей співпраці.

Як повідомляв Тижденьфільм «Той що пройшов крізь вогонь» знімався, із неймовірними затримками, протягом 5 років й розповідає про історію життя українця, Героя Радянського Союзу Івана Даценка, який був репресованим, а згодом став вождем індіанців у Канаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.