НОВИНИ

  ▪   Богдан Цюпин

Яценюк: Янукович загнав себе у політичну пастку

Президент Віктор Янукович опинився у політичній пастці, із якої сам повинен вийти. Про це в коментарі Тижню заявив лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

Яценюк повідомив, що у Давосі перебуває як делегат від об’єднаної опозиції. «З нашими партнерами по опозиції ми домовилися про те, що я їду до Давоса. Немиря представляє позицію опозиції в Стразбурзі, я представляю опозицію в Давосі», - зазначив він.

Яценюк вважає, що з ув’язненням Тимошенко президент Янукович опинився у незручній ситуації. «Він створив політичну пастку, і сам повинен із неї вийти», - сказав він. За його словами, є ціла низка можливостей, як можна законно звільнити Тимошенко. «Від змін статей кримінального кодексу до проведення чесного і справедливого суду. Для цього необхідно внести зміни до законодавство про судочинство, наділити Верховний суд необхідними повноваженнями, які він колись мав до так званої судової реформи», - заявив Яценюк, додавши, що все це залежить від політичної волі.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович визнає суперечливість ув'язнення екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Як повідомлялося раніше, учасники Українського ланчу в Давосі спрогнозували, якщо наступні українські вибори не будуть вільними і демократичними, то країні "можна поставити хрест" на європерспективах. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.