НОВИНИ

Янукович розповів європейцям про нову енергетичну архітектуру України

Гарантування енергобезпеки є основним фактором побудови нової енергетичної архітектури України. Про це заявив президент України Віктор Янукович у своєму виступі на сесії Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі, - передає прес-служба глави держави.

Президент також підкреслив, що наша держава й надалі залишатиметься надійним партнером у сфері транзиту вуглеводнів. За його словами, Україна, крім того, зацікавлена у розвитку конструктивної та взаємовигідної співпраці з усіма партнерами щодо формування нових енергетичних транспортних коридорів.

Глава держави звернув окрему увагу на значний невикористаний потенціал України у сфері альтернативної енергетики.

Янукович упевнений, що спільними зусиллями вдасться здійснити ефективне перетворення існуючої архітектури енергетики в Європі на нову та дієву модель.

Як повідомлялося раніше, в межах робочого візиту Віктора Януковича до Швейцарії відбудуться його зустрічі з президентом Польщі Броніславом Коморовським, Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.

Як повідомлялось, за інформацією фонду Віктора Пінчука, у дискусії з президентом Віктором Януковичем під час 8-ї Української ланч-конференції в Давосі, яку 27 січня організовує Фонд, не братиме участі жоден чинний президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.