НОВИНИ

"Васильківським терористам" приписують намір підірвати неіснуючий пам’ятник Леніну

Представники націоналістичної організації «Патріот України», яких судять за статтею «терористичний акт», категорично не згодні з пред'явленими їм звинуваченнями.

"Їх абсурдність полягає в тому, що цього пам'ятника (Леніну- Ред.) на момент нібито планування його знищення вже не було. Він був демонтований за рішенням Бориспільської міської ради ще в червні (2011 року) і перенесено в інше місце", - заявив у відкритому зверненні один із обвинувачених Ігор Мосійчук, пише "Коммерсант-Украина".

Нагадаємо, так званих «васильківських терористів» Володимира Шпару, Ігоря Мосійчука та Сергія Бевза звинувачують у підготовці терористичного акту. Нібито вони хотіли підірвати памятник Леніну у місті Бориспіль та закликали до зміни державної влади неконституційним шляхом.

Учора в суді було зачитано 50 сторінок обвинувального висновку. Залишилося ще 14. У засіданні було оголошено перерву до 6 лютого.

Як повідомив раніше телеканал ТВі, оперативний співробітник СБУ, який опікується нацрухом на Київщині, визнав тиск на свідків у кримінальній справі проти так званих «васильківських терористів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.