НОВИНИ

У Донецьку «регіонали» роздають виборцям квитки у цирк і нічні клуби

Майбутні кандидати-мажоритарники на парламентських виборах 2012 року продовжують підкуп виборців. Про це повідомляє громадянський рух «Спільна Справа».

Так, понад 500 мешканців Печенізького, Дворічанського, Вовчанського, Великобурлуцького та Чугуївського районів Харківщини отримали безкоштовні квитки до цирку від заступника голови Партії регіонів народного депутата Дмитра Шенцева, який балотуватиметься по цьому округу до Верховної Ради VII скликання. Також всі запрошені отримали пакети з кондитерськими наборами, на яких була розміщена символіка партії регіонів та напис «Дмитро Шенцев».

«Інша «регіоналка» народний депутат Тетяна Бахтєєва поширює через профспілки кількох ВНЗ Донецька безкоштовні запрошення на шоу у місцевому нічному клубі «Chicago music hall», – повідомляє «Спільна справа».

Як відомо, Бахтєєва балотуватиметься до Верховної Ради від Калінінського та Ворошилівського районів Донецька. Саме в цих районах знаходяться гуртожитки ВНЗ, студентам яких роздаються квитки. Раніше Бахтєєва також роздавала мешканцям свого округу безкоштовні квитки до місцевого дельфінарію.

Як повідомлялось, нещодавно в інтернеті з’явилося відео, на якому колишній секретар Київради Олесь Довгий, який також балотуватиметься за мажоритаркою від Партії регіонів, агітує київських бабусь, роздаючи їм продуктові пайки. Згодом стало відомо, що Довгий взявся агітувати виборців і через цукеркові набори для дошкільнят у дитсадках.

Крім цього, до поширеної нині серед провладних мажоритарників практики – підкупу виборців під виглядом благодійної допомоги вдався полтавський міський голова Олександр Мамай.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.