НОВИНИ

На ланч з Януковичем у Давосі не прийде жоден чинний президент

У дискусії з президентом Віктором Януковичем під час 8-ї Української ланч-конференції в Давосі, яку 27 січня організовує Фонд Віктора Пінчука, не братиме участь жоден чинний президент. Про це повідомляє прес-служба фонду.

За повідомленням прес-служби, дискусія стосуватиметься майбутніх перспектив України в контексті європейського та глобального розвитку.

«Конференція відкриється промовою президента України Віктора Януковича, присвяченою баченню майбутнього України, та його дискусією з президентом Польщі (1995-2005 рр.) Олександром Квасьнєвським», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, у дискусії візьме участь міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, міністр у європейських справах та головний переговірник Турції Егемен Багіш, декан Санкт-Петербурзького університету, віце-прем’єр (2000-2004 та 2007-2011 рр.) та міністр фінансів (2000 - 2011 рр.) Російської Федерації Олексій Кудрін, голова Державної агенції України з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів та лідер політичної партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович відвідає Швейцарію для участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі 26-27 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.