НОВИНИ

  ▪   Святослав Птіцин

Свідок заперечив помпезність святкування Дня міліції за часів Луценка

Святкування Міністерством внутрішніх справ Дня міліції 2008-2009 років не було настільки помпезним, як у минулі роки. Про це під час судового засідання заявив черговий свідок у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка - Геннадій Гребньов, повідомляє кореспондент Тижня.

Впродовж 2008-2009 років Гребньов працював на посадах заступника начальника управління Департаменту зв'язків з громадськістю і міжнародної діяльності МВС України та заступника директора цього ж Департаменту.

За його словами, у 2008-2009 роках День міліції відзначався не так помпезно, як у минулі роки, «не було фуршетів, феєрверків тощо».

«Щодо урочистих заходів, то ми разом із прес-службою президента запрошували ЗМІ на ці урочисті заходи, координували заходи щодо трансляції урочистостей на телебаченні, готували відповідні матеріали для преси», - зазначив свідок.

Гребньов також наголосив, що всі ці заходи не потребували бюджетних коштів.

На запитання адвоката Баганця, свідок відповів, що знає про те, що всіх водіїв усіх міністрів завжди зараховували до оперативних підрозділів МВС, найчастіше – до Департаменту оперативної служби (ДОС).

«Це було задовго до Луценка, навіть таке практикували деякі заступники інших міністрів», - додав свідок.

Щодо Приступлюка, свідок зазначив, що «особисто бачив, як Приступлюк приймав заяви від громадян у відрядженнях, виконував певні доручення міністра. Він був не просто водієм, був присутнім при конфіденційних зустрічах».

Звинувачення у незаконному наданні квартири водієві Луценка заперечив.

«Міністр не входить до житлово-побутової комісії МВС і не може приймати такі рішення», - сказав він. А практика надання водіям статусу помічника була задовго до Луценка, додав він.

На питання захисту, чи хотів Луценко вислужитися перед колишнім президентом Віктором Ющенком, свідок заявив, що «з огляду на заяви Луценка я такого не можу підтвердити». «Там були не надто добрі стосунки. Думаю, у Луценка не було бажання вислужитися перед Ющенком», - зауважив Гребньов.

Він також заявив, що не отримував незаконні вказівки від Луценка чи інших осіб.

Нагадаємо, минулого тижня державний обвинувач у справі Луценка - старший прокурор відділу підтримки державного обвинувачення в судах Генпрокуратури Дмитро Лобань заявив, що всі допитані на той час свідки підтвердили фактичні обставини злочину, які інкримінують Луценку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.