НОВИНИ

Державні "моралісти" з прокуратурою перевірятимуть твори Винничука на порнографію

Генеральна прокуратура зреагувала на звернення народного депутата Леоніда Грача, у якому він звинувачує львівського письменника Юрія Винничука у поширенні порнографії та закликів до насильницьких дій у своїх творах. Про це Gazeta.ua повідомив керівник Інституту політичних, соціологічних і маркетингових досліджень Володимир Бондаренко.

«Ваше звернення щодо законності дій Винничука Ю. П. по розповсюдженню творів, що негативно впливають на свідомість молоді та з інших питань, яке надійшло від народного депутата Грача Л. І., Генеральною прокуратурою України розглянуто. Перевірку наведених у зверненні доводів доручено прокурору Львівської області та Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі, які повідомлять Вас про її результати. Начальник відділу захисту прав і свобод дітей І. Кучеріна», - йдеться у відповіді Генпрокуратури Бондаренку..


Як повідомлялось, народний депутат Леонід Грач звернувся до Генеральної прокуратури з проханням вжити заходів реагування на творчість письменника Юрія Винничука. У ньому звинувачує митця у порнографії.

Сам Юрій Винничук вважає, що у нього нема ніяких порнографічних творів, а вживання нецензурних і лайливих слів у літературі допускається.

Нагадаємо, Юрій Винничук – помітна постать в українському письменстві: поет, прозаїк, перекладач, упорядник численних антологій, творець безлічі літературних провокацій, забав і розіграшів, а ще знаний інтелектуал, якого найближчі друзі називають Чемоданом – за неймовірну кількість інформації, яку він тримає в голові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.