НОВИНИ

Лідери ЄС відмовилися від зустрічей з Януковичем?

Лідери Європейського Союзу не мають наміру проводити офіційні зустрічі з президентом України Віктором Януковичем. Про це повідомило джерело Єврокомісії.

За словами джерела ЛігаБізнесІнформ, таке рішення було ухвалене у зв'язку з незадоволенням тими подіями, які відбуваються в Україні, у тому числі ситуацією навколо екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

За словами співрозмовника виадння, останній місяць українські дипломати намагалися домогтися від Брюсселя згоди на такі зустрічі, проте не досягли успіху. "У Віктора Януковича буде можливість поговорити з лідерами Євросоюзу в кулуарах саміту, або при випадковій зустрічі в коридорі, але спеціально організовані зустрічі поки в наших планах не значаться", - відзначило джерело.

Тим часом, в Адміністрації президента підтвердили плани глави держави взяти участь в ланч-конференції в Давосі, проте якоїсь інформації про можливі зустрічі на вищому рівні наразі немає

27 січня у швейцарському Давосі Фонд Віктора Пінчука та міжнародна інвестиційно-консалтингова компанія EastOne проведуть 8-у Українську ланч-конференцію, приурочену до щорічної зустрічі на Всесвітньому економічному форумі. Очікується, що на ланчі буде присутній президент України Віктор Янукович. Ключовою темою 8-го Українського ланчу стане обговорення майбутніх перспектив України в контексті європейського та глобального розвитку.

Нагадаємо, найбільше міжнародних зустрічей віктор Янукович провів з російським колегою Дмітрієм Мєдвєдєвим. Лише за 9 місяців 2010 року відбулося 10 зустрічей між главами держав.

Рік тому на ланчі у Давосі Янукович не зміг з першого разу вимовити слоган України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.