НОВИНИ

На День Соборності львів'яни спекли для донеччан тисячу пампухів

Близько тисячі пампухів роздали львів’яни пасажирам поїзда «Маріуполь-Львів». На честь свята Дня Соборності на головному залізничному вокзалі Львова активісти вітали гостей з Донеччини, які в цей святковий день проїхали з одного кінця країни в інший.

Як повідомили Тижню у прес-службі громадського руху "Відсіч", гостям роздавали привітальні листівки з інформацією про свято та вітали їх словами «Україна соборна від Львова до Донецька!». 

«Ми обрали саме цей поїзд, бо він проїхав сьогодні майже через всю Україну: Донецьк, Дніпропетровськ, Черкаську та Київську області, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль та Львів. Сьогодні свято для кожного українця, незалежно від політичних поглядів, від місця проживання, від мови спілкування, бо ми всі дуже цінуємо соборність України і тішимося, що живемо в незалежній державі», — сказала активістка Громадянського руху «Відсіч» Ірина Чулівська.

Організатори акції: Громадянський рух «Відсіч» та громадська організація «Українська молодь — Христові».

Як повідомлялося раніше, у Києві громадські активісти поєднали береги Дніпра двохсотметровим національним прапором України. Акція відбулася на пішохідному мосту, що з´єднує правий берег річки з Трухановим островом.

Сьогодні на Софіївській площі Києва пройшов 10-тисячний мітинг опозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.