НОВИНИ

Гриценко побачив не угоду про об'єднання, а пакт про ненапад

"Громадянська позиція" Анатолія Гриценка не збирається повертатися до лав Комітету опору диктатурі. Про це він заявив у коментарі журналістам під час мітингу опозиційних сил у неділю.

"Ми не плануємо повертатися до КОДу, тому що я не бачу принципових змін", - зазначив Гриценко.

"Згадайте минулорічне свято: коли Тимошенко була на свободі, тут виступали всі. Ніхто не визначав, хто рівний, а хто рівніший (Гриценку не надали слова для виступу під час цьогорічного мітингу)", - сказав він.

Гриценко також зазначив, що він може розглянути питання про підписання угоди лише в тому випадку, якщо інші опозиційні партії "погодяться повикидати з неї будь-які згадки про КОД, включити всі, в тому числі й позапарламентські сили, і не вирішуватимуть за людей, які партії мають йти на вибори".

"Той проект тексту, який мені передали, не має жодного відношення до об'єднання. Це пакт про ненапад. Таке ми можемо підписати, але до об’єднавчого документи навіть сам КОД ще не дозрів", - заявив політик.

Нагадаємо, партія «Громадянська позиція» вийшла зі складу Комітету опору диктатурі, який об’єднує дев'ять опозиційних партій.

22 січня  лідери опозиційних сил уклали угоду про об'єднання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.