НОВИНИ

Янукович визначив велику мету для України

Президент Віктор Янукович привітав українців із Днем Соборності та Свободи України. За його словами, лише разом - влада і громада зможуть зміцнити єдність народу.

"Лише наші спільні зусилля, наша відданість великій меті – побудові сильної України, є гарантією того, що соборна незалежна  Україна завжди буде належати до кола розвинутих, перспективних і впливових держав світу. Таких держав, в яких громадяни є господарями своєї землі, в яких забезпечені права і свободи людини", - сказав президент.

Читайте також:  Як Віктор Федорович об’єднав Україну

"Я переконаний: віру в ці вартості сповідує більшість нашого суспільства. Ми твердо і послідовно будемо йти цим шляхом. Я впевнений у мудрості нашого народу. Я знаю – наші зусилля увінчаються успіхом", - йдеться у привітанні. 

Як повідомив офіційний сайт глави держави, зранку Віктор Янукович поклав квіти до пам’ятників видатним українським діячам - Тарасові Шевченку та Михайлові Грушевському. У церемонії також взяли участь прем‘єр-міністр Микола Азаров, перший заступник Глави Адміністрації президента Ірина Акімова, секретар РНБО Раїса Богатирьова, голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, урядовці, представники духовенства та громадськості.

Як повідомлялося раніше, Президент Віктор Янукович скасував День свободи 22 листопада і заснував День соборності та свободи України 22 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.