НОВИНИ

Молоді "регіонали" уже відзначили День соборності

Члени Всеукраїнської молодіжної організації «Молоді Регіони» в суботу, 21 січня, провели у Києві акцію з нагоди Дня соборності та свободи України. Про це Тижню повідомила прес-служба Партії регіонів.

«Напередодні Дня Соборності та Свободи України наші активісти пронесли прапор України в самому серці країни, на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності. І провели символічний мітинг на підтримку соборності України, а також таких істинних цінностей як патріотизм і єдність», - зазначив народний депутат від ПР, голова організації «Молоді Регіони» Андрій Пінчук.

Він переконаний, що від того, як сучасна молодь буде сприймати такі поняття як незалежність, патріотизм та єдність, залежить майбутнє нашої держави.

«Ми хочемо наголосити, що незалежно від того, де ми живемо, на сході чи заході України, якою розмовляємо мовою, українською чи російською, ми розуміємо один одного. Адже ми живемо в одній великій країні, ми - патріоти України, і хочемо, щоб наша батьківщина розвивалася і процвітала », - підсумував він.

Нагадаємо, 22 січня з нагоди Дня соборності та свободи в Україні пройде низка акцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.