НОВИНИ

Громадські активісти спіймали міського голову Полтави на підкупі виборців

Полтавський міський голова Олександр Мамай вдався до поширеної нині серед провладних мажоритарників практики – підкупу виборців під виглядом благодійної допомоги. Про це повідомляє прес-служба громадянського руху «Спільна справа».

У підкупі також беруть участь представники громадського об’єднання «Наш дім - Полтава» Олександр Залужний та Володимир Макар, які разом з Мамаєм також планують балотуватись до Верховної Ради VII скликання по мажоритарним округам Полтави та області.

Підкуп, що здійснюється Мамаєм зі своїми союзниками, є цілковито неприхованим і відзначається особливим цинізмом.

«Так, цими днями пенсіонери, інваліди та інші мешканці Полтави, що відносяться до незахищених верств населення, стали отримувати іменні запрошення від ГО «Наш дім - Полтава», які містять фото трьох майбутніх кандидатів та наступний текст: «Шановний (-а) … Громадське об’єднання «Наш дім - Полтава» проводить нову соціальну ініціативу в підтримку малозахищених верств населення. Будь-ласка, прийдіть у чітко вказаний день та час. При собі треба обов’язково мати: паспорт, пенсійне посвідчення та запрошення. Чекаємо на Вас: 08.02.12 о 13.00. За адресою: м.Полтава, пл.Незалежності, 16 (міський Будинок культури)», - йдеться у повідомленні.Крім того, громадяни отримують від ГО «Наш дім - Полтава» так звані анкети, де вказані прізвище, ім’я, по-батькові й адреса певного громадянина, а також два варіанти продуктового набору, один з яких пропонується обрати та поставити свій підпис під словами: «Я погоджуюсь на отримання вищевказаного продуктового набору».

Згідно з повідомленням, як аванс за продаж голосу на майбутніх виборах громадянам пропонують у «Продуктовому наборі №1» - рис, гречку, цукор, олію, макаронні вироби, згущене молоко, рибну консерву, муку. «Продуктовий набір №2» лаконічніший – 8 кг. цукру.

Пенсіонери повідомляють, що дані «продуктові набори» вже поширюються в масовому порядку. Люди, які займаються їх розподіленням, обіцяють, що до виборів громадяни отримають харчові хабарі ще кілька разів. І «один раз після виборів», у випадку проходження кандидатів.

Як повідомлялось, нещодавно в інтернеті з’явилося відео, на якому колишній секретар Київради Олесь Довгий, який також балотуватиметься за мажоритаркою від Партії регіонів, агітує київських бабусь, роздаючи їм продуктові пайки. Згодом стало відомо, що Довгий взявся агітувати виборців і через цукеркові набори для дошкільнят у дитсадках.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ оприлюднили інформацію, що в Адміністрації президента пройшла закрита нарада штабу Партії регіонів, де було затверджено остаточний список кандидатів від влади на 10 мажоритарних округах столиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.