НОВИНИ

  ▪   Святослав Птіцин

Експерт: після продажу української ГТС настане технологічна гегемонія Росії

Продавши свою газотранспортну систему Україна ризикує потрапити в залежність від російських технологій. Про це на зустрічі «Природа і суть російського неототалітаризму», організованою журналом «Український тиждень» та книгарнею «Є», заявив російський політик, історик та громадський діяч Юрій Афанасьєв.

«З економічної точки зору Україна могла б і продати свою трубу. Здавалося б, сплачувати за газ по двісті доларів - це дуже вигідно. Що ще потрібно?» - зауважив політик.

«Однак, за продажем вашої ГТС наступить технологічна гегемонія Росії в Україні і над Україною. Таким чином, ви ризикуєте потрапити в залежність від російських технологій. А це - промислова епоха, позавчорашній день. Ви просто не зможете бути незалежними, залежачи від іноземної техніки. Надалі будуть перемовини з вашими олігархами і, як варіант, продаж промисловості», - вважає Афанасьєв.

Юрій Афанасьєв - російський політик та історик, ідеолог антикомуністичного руху в СРСР, один із засновників і співголова руху «Демократическая Россия».