НОВИНИ

У Тимошенко сумніваються, що ГПУ і тюремники скоро пустять до неї незалежних лікарів

Адвокат екс-прем'єра, народний депутат від БЮТ-Б Сергій Власенко висловив здивування повідомленнями Генпрокуратури та Пенітенціарної служби про готовність сприяти в організації роботи групи медичних фахівців для незалежного обстеження екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

"Про своє рішення вони повинні були поставити до відома Юлію Тимошенко та її захисників, а не сурмити про це на весь світ", - заявив він газеті "Коммерсант-Украина".

Разом з тим Власенко позитивно оцінив можливість обстеження Тимошенко іноземними фахівцями, однак висловив сумнів у тому, що це станеться скоро.

"Всі так звані "позитивні" повідомлення ГПУ та пенітенціарної служби щодо мого клієнта з часом розбивалися, як об глуху стіну. Від заяв до реальних справ - величезна дистанція", - заявив Власенко.

Нагадаємо, 18 січня Генеральна прокуратура повідомила, що готова "забезпечити участь будь-яких медичних працівників як для проведення діагностуванняТимошенко, так і лікування, якщо воно буде необхідно".

Відомство заявило про це "у відповідь на звернення послів країн Євросоюзу, США та міжнародних медичних організацій".

У свою чергу Державна пенітенціарна служба також повідомила, що "за результатами спільної роботи українських і міжнародних фахівців при необхідності Юлії Тимошенко будуть надані всі наявні можливості".

Як відомо, захисники Тимошенко і вона сама раніше неодноразово закликали українську владу забезпечити її огляд іноземними медиками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.