НОВИНИ

Путін стверджує, що опозиція уникає дискусій з владою

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін 18 січня на зустрічі з керівниками ЗМІ заявив про готовність до діалогу з опозицією, зазначивши, що опозиційні представники уникають дискусій.

Путін повідомив, що багато діячів культури, які дотримуються опозиційних поглядів, відхилили запрошення на недавню церемонію вручення урядових премій.

Російський прем'єр також заявив про готовність до максимальної прозорості на президентських виборах і повідомив, що він зацікавлений у виявленні реального рівня підтримки.

Зазначивши, що при будь-якому результаті виборів залишаться незадоволені, Путін закликав поважати будь-яке рішення більшості російських громадян.

Як повідомлялось, 16 січня у Росії громадськість сформувала склад засновників «Ліги виборців», яка стежитиме за дотриманням виборчих прав громадян РФ.

У списку засновників 16 осіб. Зокрема, письменники Дмітрій Биков і Боріс Акунін, музикант Юрій Шевчук, блогери Рустем Адаґамов та Ілья Варламов, журналісти Ольга Романова і Лєонід Парфьонов, лікар Єлизавєта Глінка, відома в блогосфері під ім'ям Доктор Ліза.

Колишній міністр фінансів Алєксєй Кудрін вважає, що російська влада і члени оргкомітету акцій за «Чесні вибори» поки не готові почати переговори.

Нагадаємо, російський історик Юрій Афанасьєв не виключає, що протистояння у Росії між владою та громадянами може вилитись у кривавий конфлікт.

Читайте також: Збудження чи пробудження?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.