НОВИНИ

Роману Ландіку сьогодні почнуть оголошувати вирок

Суддя Ленінського районного суду Луганська Олена Попова має намір оголосити 19 січня вирок депутатові Луганської міськради Роману Ландіку, якого звинувачують у побитті дівчини у ресторані Луганська.

Останнє судове засідання перед винесенням вироку відбулося 16 січня. На ньому обвинувачений виступив з останнім словом.

"Я не винен, я - заручник політичних ігор. У мене шрам, який досі болить, тому я коротко не стрижуся, але я вас запевняю в тому, що я не винен", - емоційно заявив Роман Ландік.

Між тим, прокуратура вважає депутата винним і вбачає в його дії під час конфлікту зухвалість та агресію стосовно постраждалої Марії Коршунової.

4 липня вночі в ресторані «Баккара» в Луганську син народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка, депутат Луганської міськради Роман Ландік побив Марію Коршунову. Відеозапис побиття потрапив до інтернету.

8 липня Президент Віктор Янукович висловив упевненість в об'єктивності та законності розслідування справи проти Ландіка

Прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу проти депутата за ч.3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України і оголосили його в розшук.

10 липня Ландіка затримали під Краснодаром (Росія).

Росія видала Ландіка, якого 23 вересня  відправили з Харківського СІЗО до Луганська. 

31 жовтня стало відомо про те, що Ландік і Коршунова підписали мирову угоду. 8 грудня постраждала підтвердила в суді отримання компенсації розміром у 5 тис. дол. А 9 грудня Володимир Ландік заявив, що передав цій дівчині 320 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.