НОВИНИ

Тимошенко відмовилася перевірити кров на вміст солей талію

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко 18 січня відмовилася від проведення огляду фахівцями-токсикологами на предмет наявності в її організмі солей талію.

Про це заявила журналістам у Харкові заступник начальника управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації, заступник начальника комісії Міністерства охорони здоров'я Галина Сіроштан.

Вона зазначила, що рішення провести таке обстеження було прийнято після появи 17 січня в низці інтернет-видань матеріалу лікаря-токсиколога про можливе отруєння Тимошенко солями талію.

"Від біохімічного дослідження крові вона також відмовилася", - сказала Сіроштан.

Вона уточнила, що їй було запропоновано незалежне біохімічне дослідження крові в присутності її представників у будь-якій лабораторії Харкова.

Нагадаємо, Тимошенко 17 січня відмовилася від проведення огляду фахівцями комісії Міністерства охорони здоров'я. За даними комісії, стан здоров’я Тимошенко наразі є задовільним.

14 січня Тимошенко письмово відмовилася від прийняття призначених їй комісією МОЗ ліків.Це сталося після інциденту, коли Тимошенко, за словами її соратників, на пару годин знепритомніла після прийняття ліків нібито від ГРВІ.

У пенітенціарній службі спростували інформацію про те, що Тимошенко було призначено медпрепарат, від якого (згідно з заявами представників БЮТ) ув’язненій стало зле.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.