НОВИНИ

Присяжнюк не бачить конфлікту з Росією через українські продукти харчування

Міністерство аграрної політики й продовольства заявляє, що конфлікт із Росією щодо якості аграрної продукції відсутній. Про це на брифінгу сказав міністр Микола Присяжнюк.

«Ніяких ембарго, ніяких більших претензій, заборон з боку Російської Федерації не виникає», - сказав міністр.

Присяжнюк зазначив, що тепер вирішують поточні технічні питання.

Він також висловив надію, що обсяги експорту в Росію агропродукції, у тому числі й сирів, збережуться.

Нагадаємо, раніше Російська Федеральна служба з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) заявила про стурбованість погіршеною, за її даними, якістю сирної продукції з України.

10 січня міністр закордонних справ Костянтин Грищенко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter, що очікує вибачень керівника Росспоживнагляду Геннадія Оніщєнка за свої критичні заяви щодо ідеї створення в Україні єдиного компетентного органа з контролю якості харчової продукції на основі Державної ветеринарної й фітосанітарної служби.

За повідомленнями ЗМІ, 8 січня Оніщєнко заявив, що Росія може обмежити ввезення аграрної продукції з України, оскільки можлива фактична передача ветеринарній службі контролю над сферою харчування, на його думку, є неефективною для профілактики інфекційних захворювань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.