НОВИНИ

В Україні для позначення якісних вітчизняних продуктів придумали нове маркування

Продукти, марковані новою емблемою зі словами «З турботою про українське!», з'являться у продажу вже з 18 січня. Про це розповів на прес-конференції в Києві голова Держспоживінспекціі Сергій Орєхов.

Спеціальне маркування для якісних українських продуктів харчування розробила Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів та Центральна спілка споживчих товариств України (Укоопспілка). Орєхов зазначив, що наявність емблеми на товарі буде гарантією того, що продукт якісний і вироблений з української сировини на українському підприємстві.

Він підкреслив, що наклейка емблеми не здорожує продукцію, а її нанесення - винятково добровільне бажання виробника.

За словами голови Укоопспілки Владислава Гончаренка, підприємства Укоопспілки першими приєдналися до цієї ініціативи, і на сьогодні вже 10 підприємств з 260, що входять в цю організацію, отримали право маркувати свою продукцію новою емблемою. Він зазначив, що асортимент продукції, яка буде мати нову емблему, в цей час налічує 5 позицій, у тому числі крупи, борошно, макаронні вироби, плодоовочеву консервацію та кондитерські вироби.

Гончаренко додав, що ця продукція буде доступна першочергово в роздрібній мережі Укоопспілки, яку розташовано переважно в сільській місцевості. За його словами, це перший етап проекту, і в подальшому інші підприємства Укоопспілки будуть приєднуватися до цієї ініціативи.

Орєхов зазначив, що до цієї ініціативи можуть приєднатися всі українські виробники і торговельні мережі, але не кожен виробник зможе отримати право брендувати своюї продукти цією емблемою.

«Продукти мають бути зроблені з української сировини і відповідати стандартам якості, що діють в Україні», - підкреслив він.

За словами ініціаторів акції, її головне завдання - надати можливість жителям України знати, де зроблено продукти харчування, які вони купують, і право вибору: купувати продукти українських виробників або іноземні аналоги.

Як повідомлялося раніше, Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики виявив генетично модифіковані організми у 5,9 % харчових продуктів, які виготовляють в Україні.

Зазначимо, що уряд ухвалив рішення про утворення моделі продовольчого контролю за зразками Євросоюзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.