НОВИНИ

«Регіонал» пообіцяв припинити роздачу людям ліків і шампанського зі своїм фото

Депутат від Партії регіонів Максим Луцький запевняє, що не буде розповсюджувати серед виборців продукцію зі своїм фото. Про це він заявив в ефірі телеканалу ТВі, коментуючи факт публікації його фото на ліках, які розповсюджувалися в одному з районів столиці.

«Дійсно такий факт був. І може ще буде, якщо у мене буде можливість», - заявив депутат.

«Я знайшов можливість допомогти, але не людям роздавати, не треба мене порівнювати з Черновецьким, я передав ліки в «червоних хрест» району для того щоб їх розподілили серед лікарень, які знаходяться в Солом'янському районі», - сказав він.

При цьому Луцький заявив, що «дехто з моїх помічників, чи хто зробив, я не бачив, що було розміщене моє обличчя».

«У мене було прохання, щоб була розміщена табличка, що це безкоштовно… А те, що з'явилось фото, це моя ситуація, я її якось виправлю», - уточнив депутат.

«Регіонал» також пообіцяв, що з його зображенням роздаватись безкоштовно не будуть більше ні ліки, ні шампанське: «Можу пообіцяти».

Як повідомлялось, перед Новим роком  Луцький розмістив своє фото на упаковках препаратів, призначених для лікування судинних захворювань головного мозку і видаються хворим безкоштовно з обов'язкового дозволу лікаря.

Згодом Луцький обурено заявляв, що "інформацію про те, що ліки поширюються безкоштовно" на препаратах розмістили активісти соціальної ініціативи "Солом'янці – ефективну владу" разом з Червоним Хрестом.

При цьому засновником організації "Солом'янці – ефективну владу" є сам Луцький, про що написано на його сайті.

Згодом деяким мешканцям Солом'янського району почали роздавати пляшки шампанського з портретом Луцького.

Нагадаємо, ЗМІ оприлюднили інформацію, що в Адміністрації президента пройшла закрита нарада штабу Партії регіонів, де було затверджено остаточний список кандидатів від влади, серед і Луцький, на 10 мажоритарних округах столиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.