НОВИНИ

ООН перевірить стан дотримання прав людини в Україні

ООН готується до перевірки виконання Україною взятих на себе зобов’язань щодо захисту прав людини. Про це 17 січня йшлося на зустрічі урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Валерії Лутковської зі співробітниками Представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

У зустрічі, взяли участь постійний координатор ООН Представництва ООН в Україні Олів’є Адам, радник ООН з прав людини Представництва ООН в Україні Марк Ботанік та працівник управління Верховного комісару ООН з прав людини Врєж Атабекян.

Стан дотримання прав людини перевірятиметься під час другого циклу Універсального періодичного огляду ООН.

Під час Універсального періодичного огляду Рада ООН з прав людини перевіряє виконання усіма країнами-членами ООН зобов’язань у галузі прав людини.

Процедура огляду полягає у захисті країною національної доповіді з прав людини, а також проведенні інтерактивного діалогу з делегаціями інших країн у вигляді надання відповідей на поставлені ними запитання.

За результатами такого обговорення країні можуть бути надані рекомендації щодо поліпшення стану захисту прав людини.

Як повідомлялось, минулого року більшість авторитетних міжнародних правозахисних організацій відзначили згортання демократичних свобод та провал боротьби із корупцією в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.