НОВИНИ

Подав у відставку голова молодіжного крила партії Тимошенко

Народний депутат від БЮТ Євген Суслов оголосив про відставку з посади голови молодіжного крила партії "Батьківщина" - громадської організації "Батьківщина молода".

Відповідну заяву Суслов зробив вчора на закритому засіданні правління організації, йдетсья у статті "Евгений Суслов вырос из "Батькивщины" в газеті "Коммерсант-Украина". На цьому засіданні був присутній і перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.

"У зв'язку з займаною посадою в УСДП (Українській соціал-демократичній партії) не вважаю можливим і моральним очолювати молодіжну організацію іншої, нехай навіть і братської партії", - процитували Євгена Суслова в прес-службі "Батьківщини молодої".

Пізніше пан Суслов назвав виданню й іншу причину відставки. "Деяким партійним лідерам було мало мого слова про те, що "Батьківщина молода" буде працювати в тому ж векторі, в якому працювала до мого вступу в УСДП. Сподіваюся, що новим керівником буде не парашутист, висаджений керівництвом партії, а активіст "Батьківщини молодої", - зазначив Суслов.

Слід також зазначити, що розриву відносин Суслова з "Батьківщиною" передувала низка подій, пов'язаних з проведенням міліцією обшуків в будинку депутата, а також відмова опозиції створити тимчасову слідчу комісію Ради з розслідування цих фактів.

На вчорашньому засіданні правління "Батьківщини молодої" було вирішено, що нового керівника молодіжного крила партії буде обрано на всеукраїнській конференції, яка пройде до 10 березня. До цього моменту виконувати обов'язки голови буде його перший заступник Олег Куявський, який вже висловив бажання балотуватися на пост керівника "молодіжки".

Джерела в "Батьківщині молодій" повідомили, що "Суслов хотів передати молодіжну організацію Євгенії Тимошенко", однак вона "холодно сприйняла цю ініціативу, сказавши, що головне її завдання - бути представником своєї матері на міжнародній арені".

Всеукраїнське молодіжне об'єднання "Батьківщина молода" було створене в травні 2007 року як незалежна організація. Її першим і поки єдиним головою був Євген Суслов. За даними "Батьківщини молодої", в 2012 році її чисельність склала 14 тисяч осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.