НОВИНИ

Міліцію Житомирської області очолив "донецький"

Начальником Управління Міністерства внутрішніх справ у Житомирській області призначили генерал-майора міліції Олександра Просолова. Про це йдеться в повідомленні на сайті УМВС в області.

Колективу УМВС в області нового начальника перший заступник міністра внутрішніх справ генерал-лейтенант міліції Сергій Черних представив сьогодні, 16 січня.

За його словами, до цього Просолов обіймав посаду заступника начальника Департаменту карного розшуку – начальника управління організації розкриття злочинів проти власності та боротьби з груповою злочинністю МВС України.

Крім цього, Просолов до цього очолював ГУ МВС України в Автономній республіці Крим.

Як відомо, Олександра Просолова, уродженець міста Слов'янськ Донецької області. Свій кар'єрний шлях розпочинав з посади дільничного інспектора у справах неповнолітніх Словянського РОВД. З 2008 року очолював міліцію міста Макіївка Донецької області. У 2007-2008 роках Просолов керував міліцією в кримському місті Керч. 18 березня 2011 року його призначили керівником УМВС в Криму.

5 січня цього року його призначили тимчасово виконувачем обов'язків начальника УМВС у Хмельницькій області після резонансного ДТП в регіоні.

Нагадаємо, раніше УМВС у Житомирській області з березня 2010 року очолював Юрій Івакін. За інформацією місцевих ЗМІ, його звільнили з посади у зв'язку з виходом на пенсію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.