НОВИНИ

Аваков: справу порушено не проти мене, а по факту

Лідер харківської обласної організації партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", колишній голова Харківської обласної державної адміністрації Арсен Аваков заперечує порушення кримінальної справи проти нього. Про це він заявив у коментарі із-за кордону телекомпанії TVi, який було показано ввечері 15 січня.

"Збрехав сайт обласної державної адміністрації. Справу порушено не стосовно Авакова, а за фактом. У повідомленнях цих офіційних купа брехні", - повідомив екс-губернатор.

За його словами, інформація про те, що він підписав акти, які проходять у справі, помилкова, оскільки підписання таких актів не входило до його посадових обов'язків.

Аваков оцінює ситуацію навколо зазначеної кримінальної справи як спробу тиску влади на нього."Я оцінюю цей крок... як організацію тиску на Авакова, людину, яка їм зараз не потрібна, не зручна", - зазначив він.

Водночас Аваков дав указівки своєму адвокатові надати допомогу слідству. "Дамо шанс цьому слідству бути об'єктивним і безстороннім. Це я кажу з посмішкою, хоч і по телефону, тому що я в таке слідство не вірю", - заявив екс-губернатор.

Він підкреслив, що має намір брати участь у виборах Верховної Ради в 2012 році й висловив впевненість в тому, що ці вибори партія влади програє.

Нагадаємо, Аваков вже кілька місяців перебуває в одній з європейських країн.

У січні прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу проти посадових осіб Харківської обладміністрації й Головного управління Державного комітету зі земельних ресурсів в області за підозрою в незаконному відчуженні в 2009 році 55 га землі.

У повідомленні прокуратури зазначено, що державні акти підписано особисто Аваковим.

Аваков очолював Харківську обладміністрацію з лютого 2005 року по лютий 2010 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.