НОВИНИ

Після критики Януковича Аніщенко знову заговорив про закупівлю вакцин

Міністерство охорони здоров'я має намір до 1 липня 2012 року закінчити всі торги із закупівлі препаратів, і до вересня забезпечити ними пацієнтів. Про це заявив міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко в ефірі 5 каналу.

«Сьогодні я можу сказати, що ми провели закупівлі всіх препаратів. На сьогоднішній день поставлено більше 70% препаратів уже на територію України, і розвезено по регіонах», - уточнив він.

«Ми забезпечили всім необхідним хворих на гемофілію. І бюджет наступного року на програму забезпечення хворих на гемофілію на 30 мільйонів збільшено об'єм закупівель. І відповідно до нового закону в найближчі два місяці укладемо (контракти) з постачальниками на 20% забезпечення обсягу цього року», - зазначив міністр.

Аніщенко розповів, що міністерство «будує роботу так, щоб до 1 липня закінчити всі торги, і до вересня, щоб були забезпечені всім необхідним наші пацієнти».

«Проведені торги дозволили нам заощадити 140 мільйонів. І ми дозакупили необхідні препарати з онкології і більше вакцин», - уточнив він.

Як відомо, президент Віктор Янукович і прем'єр Микола Азаров не раз на високих тонах спілкувалися з міністром.

Зокрема, до Аніщенко висували претензії в несвоєчасності закупівель вакцин і ліків для хворих на гемофілію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.