НОВИНИ

Азаров запевняє, що підстав для підвищення тарифів немає

Прем'єр-міністр Микола Азаров не бачить підстав для підвищення цін на житлово-комунальні послуги. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"В умовах, коли уряд не піднімає ціни на електроенергію, на газ тощо, жодних підстав для підвищення тарифів на послуги ЖКГ немає", - зазначив Азаров.

Прем'єр повідомив, що в п'ятницю спілкувався з міністром регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства Анатолем Близнюком і доручив йому взяти на контроль стабільність тарифів на послуги ЖКГ.

Зі слів Азарова, на наступному тижні (16-20 січня) Близнюк проведе загальноукраїнську селекторну нараду.

"Кожен випадок необґрунтованого підвищення тарифів буде розглянутий, а особи, що допустили це, будуть запрошені на засідання уряду й відзвітуються про свої дії", - сказав Азаров.

При цьому він пообіцяв розібратися із ситуацією підвищення тарифів на послуги ЖКГ в Херсоні.

Нагадаємо, у грудні Міністерство регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства оцінювало строк, необхідний для підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня, в 3-4 роки.

Раніше Рада зобов'язала інформувати населення про зміни тарифів за 15 днів до їх введення. Однак вже цього року парламент відхилив законопроект про введення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.