НОВИНИ

Прохоров: ера «керованої демократії» в Росії закінчується

Кандидат у президенти Росії Міхаїл Прохоров написав у своїй статті для британського видання Guardian, що ера «керованої демократії» в РФ завершується.

На думку мільярдера, країна зараз увійшла в період «справжнього пробудження». У грудні всією Росією пройшли масові протести проти результатів парламентських виборів.

«Єдине питання зараз: чи буде наша дорога вибоїстою або, може бути, кривавою, або ж ми зможемо обійти деякі підводні камені, які ми спостерігали в нашому та інших регіонах, і почнемо процес поступових перетворень до того моменту, коли події досягнуть точки кипіння. Я особисто за другий варіант. Еволюція - не революція», - написав Прохоров.

Як відомо, президентські вибори в Росії відбудуться 4 березня 2012 року. Підприємець Міхаїл Прохоров пішов на вибори як самовисуванець. До 18 січня йому потрібно зібрати і представити Центрвиборчкому два мільйони підписів виборців на свою підтримку.

У разі перемоги він обіцяє розпустити Держдуму шостого скликання та провести дострокові парламентські вибори в грудні 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.