НОВИНИ

Фракція БЮТ-Б оголосила догани трьом своїм депутатам

Фракція "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" у Верховній Раді винесла догани за порушення дисципліни у фракції депутатам Наталії Королевській, Гарегіну Арутюнову й Вадиму Трофименку. Про це повідомив заступник голови фракції Сергій Сас.

"Було винесено догану 3 членам нашої фракції, які в порушення положення про фракції, не проінформувавши фракцію були відсутніми на пленарних засіданнях на цьому тижні, а деякі й минулого тижня. Це 3 людей - Арутюнов, Трофименко й Королевська", - сказав він.

Депутат зазначив, що не пригадує випадків винесення доган членам своєї фракції за порушення дисципліни.

"У нас змінилося керівництво фракції. Наскільки я пам'ятаю, це перші догани, але я вважаю, що це правильна практика, тому що повинна бути дисципліна для всіх однакова у фракції... Фракція прийняла у свій час положення про порядок своєї роботи, тому всі, проголосувавши тоді за положення, взяли на себе зобов'язання його дотримуватися", - додав він.

Крім питання про дисципліну, зі слів Саса, фракція на засіданні ввечері в середу розглядала також напрямки роботи депутатів у міжсесійний період (9-а сесія закриється 13 січня, а 10-а почне свою роботу 7 лютого).

Він додав, що питання про виключення кого-небудь із фракції не розглядалося.

Зі слів Саса, засідання фракції почнеться о 9:00 12 січня.

Раніше деякі ЗМІ оприлюднили інформацію про намір БЮТ-Б виключити зі свого складу Королевську. Водночас голова фракції Андрій Кожем'якін спростував цю інформацію.

Нагадаємо, наприкінці грудня Українська соціал-демократична партія обрала своїм лідером Королевську, котра для цього вийшла з "Батьківщини", а її заступником - лідера всеукраїнської молодіжної громадської організації "Батьківщина молода" Суслова. У цей же день із фракції БЮТБ вийшов Роман Забзалюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.