НОВИНИ

Янукович незадоволений реформами

Президент Віктор Янукович незадоволений тими темпами, якими проводилися реформи в 2011 році. Про це він сказав на засіданні комітету з економічних реформ.

"Я переконаний, що в цьому залі не найдеться людини, яка скаже, що вона задоволена результатами... За цілим напрямком наших реформ ми імплементацію наших реформ загальмували", - заявив президент.

Зокрема, Янукович зазначив, що в податковій сфері було досягнуто певні успіхи, такі як збільшення обсягів щомісячного автоматичного відшкодування ПДВ, який, з його слів, протягом року збільшився з 0,5 млрд гривень до 2,4 млрд гривень, і за підсумками 2011 року перевищив 20 млрд гривень.

Водночас, серед нереалізованих планів у цій сфері він назвав зволікання зі створенням єдиного офісу великих платників податків, а також збереження наявності скарг із боку бізнесу на надмірний тиск.

Крім цього, у соціальній сфері, з його слів, було допущено багато прорахунків, і хоча майже всі питання вдалося вирішити, проблемою було несвоєчасне прийняття рішень.

Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову разом з першим заступником голови Адміністрації Президента Іриною Акімовою проаналізувати, які було досягнуто результати й допущено промахи при проведенні реформ.

"Я хотів би, щоб ви разом розібрали ситуації й показали реальні конкретні результати... і де ми мали недоліки імплементації наших реформ", - сказав президент.

Крім того, Янукович вкотре зазначив важливість налагодження комунікацій між владою й суспільством.

Нагадаємо, у вересні 2011 року Янукович вимагав від урядовців ефективної реалізації реформ. При цьому він заявив, що "успіх, як і провал, кожної реформи, матиме власне ім’я та прізвище".

Тоді Азаров заявив, що до високих темпів проведення реформ не готові місцеві органи влади.

У грудні Янукович висловив переконання, що 2011 рік для України був вцілому успішним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.