НОВИНИ

Янукович порадив незгодним міністрам піти у відставку

Президент Віктор Янукович закликає міністрів, які не згодні з проведеною владою економічною політикою, подати у відставку. Про це він сказав на засіданні комітету з економічних реформ.

«Я відверто скажу, що ті міністри, яких не задовольняють ті умови, при яких ви працюєте, повинні самостійно написати заяву й піти у відставку. Не потрібно чекати, щоб ми вам допомагали», - сказав президент.

При цьому Янукович зазначив, що йому відомо з розмов з депутатами Ради про випадки, коли міністри й інші представники виконавчої влади намагаються повернути раніше скасовані норми, що стосуються ліцензування й регуляції ведення бізнесу.

Він зазначив, що влада не має наміру звертати з обраного курсу на дерегуляцію.

Крім цього, Янукович попередив чиновників про відповідальність за недостатню роз'яснювальну роботу при проведенні реформ.

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про труднощі, які виникають при проведенні реформ в Україні, Янукович відзначив, що часто виникає нерозуміння з боку людей.

«Концентрація цієї роботи часто пов'язана з неприємними речами - є закриття шкіл у деяких регіонах, лікарень. Не можна цього робити без залучення громадськості. Я звертаюся до міністрів, до Табачника (міністр освіти, молоді та спорту - Ред.), Аніщенко (міністр охорони здоров'я - Ред.) ну заведіть порядок такий, щоб люди знали своєчасно за рік, за два, щоб з розумінням до цього ставилися, щоб знали, що це робиться, щоб поліпшити умови лікування або навчання», - зазначив Янукович.

Глава держави додав, що для уникнення подібних ситуацій чиновники повинні більше працювати з людьми.

«Шановні колеги, ну скільки можна вислуховувати ці скарги людей, коли ви ставите їх перед фактом, що буде закрита школа або лікарня? Відпрацьовуйте, будь ласка, вчасно ці питання. Якщо ви не будете цього робити - постраждаєте. Це ваша безпосередня робота. Працюйте з громадськістю», - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на розширеному засіданні Кабінету міністрів і комітету з реформ, що призначене на 11 січня Віктор Янукович підіб'є підсумки виконання доручень, які він дав на попередньому розширеному засіданні 2 листопада, де він розкритикував діяльність низки міністрів і також закликав добровільно піти у відставку чиновників, які не можуть впоратися з проведенням реформ. 

Під час підсумкової прес-конференції 2011 року президент Віктор Янукович заявив, що кадрові зміни плануються, однак, «це не самоціль».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.