НОВИНИ

«Регіоналів» не цікавить, що відбувається з Тимошенко в колонії

Фракція Партії регіонів у Верховній Раді проти створення тимчасової слідчої комісії парламенту з розслідування ситуації зі втратою свідомості колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко після прийому ліків у камері колонії 6 січня. Про це на брифінгу заявив голова фракції Олександр Єфремов.

«Ви знаєте, ми взагалі не бачимо необхідності (в цьому), зважаючи на те, що керівник Пенітенціарної служби і керівник Міністерства охорони здоров'я заявили про те, що вони готові дати всі відповіді на запити депутатів. Створювати слідчу комісію, що пропонують наші колеги, - це просто політизувати ситуацію», - сказав він.

Єфремов підкреслив, що одержати необхідну інформацію про інцидент можна без цієї комісії, і повідомив, що ПР не буде брати участі в її роботі, якщо комісію все-таки буде створено.

Також лідер фракції зазначив, що ситуація з можливою втратою свідомості Тимошенко йому нагадує можливе отруєння колишнього президента Віктора Ющенка в 2004 році.

«Питання, що зараз розвивається, вже разюче точно нагадує ту ж ситуацію. Та ж сама послідовність: то ми не хочемо кров здавати, то лабораторія нас не влаштовує, то лікарі, які приходять, - не ті лікарі», - зазначив він.

Він також додав, що представники Міністерства охорони здоров'я констатували, що в обстеженні Тимошенко брав участь її лікар.

Єфремов заявив також про те, що представники МОЗ нібито дали гарантію того, що у випадку згоди Тимошенко на розгорнутий аналіз крові, він буде проводиться в лабораторії, обраній екс-прем'єром.

Нагадаємо, фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» і блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» виступають за створення тимчасової слідчої комісії парламенту з розслідування ситуації із втратою свідомості лідером партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Юлією Тимошенко після прийому ліків у камері колонії 6 січня.

Раніше перший заступник голови партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Олександр Турчинов заявив, що 6 січня екс-прем'єр знепритомніла після прийому ліків від гострої респіраторної вірусної інфекції.

З його слів, Тимошенко понад 2 години була без свідомості.

При цьому Пенітенціарна служба заявляє про те, що відеозапис з інцидентом з камери, встановленої в камері Тимошенко, неможливо надати через те, що це - рядова, штатна ситуація.

Екс-прем'єра було доставлено в колонію 30 грудня 2011 року.

Її засуджено до 7 років позбавлення волі за перевищення влади при підписанні в 2009 році газових контрактів з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.