НОВИНИ

  ▪   Аліна Пастухова

Міжнародну «Батьківщину» придумав чоловік Тимошенко

Заснування міжнародної організації «Батьківщина» - особиста ініціатива чоловіка екс-прем’єра Юлії Тимошенко Олександра. Але у партії «Батьківщина» до ідеї створення організації ставляться позитивно і готові долучитись до її роботи. Про це у коментарі Тижню розповів народний депутат від фракції БЮТ Сергій Подгорний.

За його словами, депутати БЮТ цю ідею ще не обговорювали, але рішення по міжнародній організації «Батьківщина» буде прийняте вже найближчим часом.

«Свята закінчились, буде більше контактів з нашими лідерами, будемо приймати якесь рішення. Поки я не можу сказати, як буде функціонувати ця організація. Я не бачив документів, які зараз є в Чехії. Але у будь-якому випадку підтримка нашого лідера за кордоном в партії сприймається тільки позитивно», - зазначив Подгорний.

Як розповів депутат, після завершення реєстрації громадської ініціативи в Чехії, осередки організації будуть створені в Україні та Польщі.

Як стверджує Подгорний, у партії схвально ставляться до того, що міжнародне громадське об’єднання очолить дочка Тимошенко Євгенія, хоча вона і не має досвіду відповідної роботи.

«Якщо у неї є бажання – це головне, а досвід прийде з часом. І їй є кому допомагати, у нас більш як півмільйонна партія, є дуже поважні люди. Є також поважні громадські діячі, які не є членами партії,  але підтримують Юлію Володимирівну. Можливо й  вони підуть в цей громадський рух», - говорить депутат.

Нагадаємо, що Олександр Тимошенко подав у Празі документи на реєстрацію міжнародної громадської організації «Батьківщина». Чоловік екс-прем’єра наголосив, що основними цілями роботи міжнародного громадського об'єднання  будуть «аналіз дій сьогоднішньої влади та її злочинної діяльності по грабуванню України, висвітлення дій влади Януковича в закордонних виданнях, здійснювати постійний моніторинг дотримання прав людини і свобод громадян, а також принципів демократії в Україні». Почесними президентом міжнародного громадського об’єднання «Батьківщина має стати донька екс-прем’єра Тимошенко Євгенія.

6 січня Чехія оголосила про надання Олександру Тимошенко політичного притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.