НОВИНИ

З 2012-го в Німеччині скасовано призов до армії, в Іспанії – кориду, в Британії – Ґластонберійський фестиваль

2012 року в Німеччині не буде призову до армії, у Барселоні більше не проводитимуть кориди, а також цього року ніхто не отримає Букерівської премії. Про це пише позаштатний автор The Economist Джон Ґрімонд у друкованому виданні «Світ у 2012».

«У Німеччині не буде призову до армії (тамтешні війська тепер складатимуться винятково з добровольців). На величній арені Plaza de Toros Monumental у Барселоні більше не проводитимуть кориди, адже Каталонія її заборонила. Ніхто не отримає Букерівської премії, томк що її присуджують у непарні роки. І жінки, яким за 40, не розважатимуть глядачів на новозеландському шоу Королеви в нафталіні з Тауранги (Tauranga Tarnished Frocks and Divas) – на них доведеться чекати аж до 2013-го», – зазначає автор.

Крім цього, за його словами, автоголіки теж муситимуть потерпіти до виставки автівок у Франкфурті. «Але зможуть заморити черв’ячка, закохано споглядаючи вантажівки в Ганновері», – додає автор.

«Любителі авіації не втраплять на паризьке авіашоу (але в 2013-му матимуть змогу повернутися до авіасалону Ле Бурже). Прихильникам мистецтва не треба буде збиратися на бієнале у Венеції, позаяк воно проводиться лише кожного другого року. А тусовщикам не потрапити на Ґластонберійський музичний фестиваль, адже всі мобільні туалети будуть зайняті на літній Олімпіаді в Лондоні», – додає він.

Детальніше читайте у статті «І про те, чого не буде» в друкованому спецпроекті «Світ у 2012»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.