НОВИНИ

У Британії можуть дозволити акціонерам визначати зарплату керівникам компаній

Уряд Великобританії збирається ввести новий закон, згідно з яким акціонери зможуть брати участь у визначенні зарплати керівництва компанії, передає Reuters з посиланням на британські ЗМІ.

Як заявив прем'єр-міністр країни Девід Кемерон, проблема соціальної нерівності є однією з найбільш гострих у Великобританії. Заробітні плати керівників компаній ростуть навіть у тих випадках, коли їхні фінансові результати не дуже добрі, а ціни на акції знижуються. Водночас, велика частина населення країни потерпає від зростання цін, безробіття та заходів урядової економії.

Для усунення подібної нерівності, заявив Кемерон, уряд збирається провести фінансову реформу, яка дасть утримувачам акцій компаній право брати участь у визначенні розміру заробітної плати керівництва.

Як повідомлялось, уряд Великої Британії, ще з листопада 2011 року почав підготовку до колапсу євро та попередив своїх громадян в країнах ЄС про його можливі наслідки.

Представники міністерства фінансів заявляли, що питання колапсу євро лише справа часу. Так, зокрема, міністр фінансів Великої Британії зазначив, що чим більше країнам єврозони вдається утримувати євро на плаву, то більше часу Великобританія має для того, щоб підготуватись до його колапсу.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.