НОВИНИ

Глава МВФ: економіки, що розвиваються можуть допомогти вийти зі світової кризи

Економіки, що розвиваються, є однією з найважливіших складових вирішення глобальних фінансових проблем. Про це йдеться у оприлюдненій заяві директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард за підсумками її візиту до Південно-Африканської Республіки.

«У ці важкі для глобальної економіки часи країни, що розвиваються - ключ до вирішення нашої проблеми. У зв'язку з цим дуже важливо, щоб монетарна політика підтримувала (ці економіки – Ред.) і в них зростала конкуренція. Це допоможе зміцнити процес відновлення (світової фінансової системи – Ред.) і закладе фундамент для більш швидкого зростання у середньостроковій перспективі», вважає Лагард.

Вона також зауважила, що криза в єврозоні не пройде безслідно для країн, що розвиваються, які мають тісні торговельні зв'язки з цим регіоном.

«Якщо європейську кризу не вдасться подолати, вона відлунням відгукнеться і в далеких від єврозони державах»,- зазначила глава МВФ.

На її думку, щоб мінімізувати наслідки економічного спаду в Європі, необхідно дотримуватися двох правил: стимулювати економічне зростання, створюючи робочі місця, і відмовитися від будь-яких форм протекціонізму.

Читайте також: Майбутнє може виявитися не надто світлим

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.